חפש באינטרנט
שלום אורח,פתח תיבת דואר ללא הגבלת נפח! קרא דואר 
 וואלה! חוגים  
 וואלה! ראשי 
 וואלה! yes 
עמוד הביתעוד באתר
חברים שלנו - האפליקציה
הורידו את האפליקציה של נוי והדר

החממה 3
עונה חדשה ומסעירה מתמיד

פאודה
צפו בדרמת האקשן העוצמתית והמותחת

אפליקציית ג'ינג'י
אתם ג'ינג'ים?? yes מחפשת אתכם!


השיר שלנו 3

השיר שלנו 3

תשכחו כל מה שידעתם בשתי העונות הראשונות - "השיר שלה" הסתיימה והשיר שלנו האמיתי מתחיל.73 פרקים. הסדרה שודרה בערוץ yes.stars ישראלי

העונה השלישית נפתחת בדיוק בנקודה בה הסתיימה העונה השניה, חתונתם של נינט וזוהר על החוף, והגילוי כי אריאל חי וצופה בהם מיאכטה בלב ים.

בסיומו של הקליפ המרגש צועק הבמאי "קאט", ואז נחשף סט הצילומים. יונתן (אושרי כהן) שגילם את "אריאל" יורד מהסירה והשחקנים חוגגים ביחד את סיום צילומי העונה השנייה של "השיר שלה" - הדרמה המוזיקלית בכיכובם של נינט טייב ורני אביב.

בנקודה זאת מובן כי כל מה שהתרחש בשתי העונות הראשונות היא בעצם סדרה בשם "השיר שלה".

רני, יונתן והלהקה הצבאית
רני ויונתן הם החברים הכי טובים עוד מילדות, ולמחרת סיום הצילומים הם מתגייסים:
יונתן (אושרי כהן) מתגייס ללהקה הצבאית של צה"ל (הרמטכ"ל החליט לבטל את כל הלהקות הקטנות ולהחזיר את להקת הנח"ל לימי הזוהר שלה), ואילו רני אביב (רן דנקר) חולם להיות חייל קרבי ומתגייס לצנחנים.

רני (רן דנקר) ונינט טייב אינם זוג "בחיים", לרני יש חברה חיילת (רונה לי), המתגוררת איתו ועם יונתן בלופט תל אביבי מפואר. הוא אינו מודע לכך שהיא בוגדת בו עם יונתן.
ביומו הראשון כחייל נתקל רני בדילמה מוסרית - כשהוא נאלץ לפנות את המתנחלת תמרה וויס (אניה בוקשטיין).

את הלהקה מקים הרמטכ"ל דובה קידרון (אושיק לוי) ואשתו לילי (לאורה ריבלין) היא הסוכנת של רני ויונתן. היא משתמשת באמצעים מלוכלכים לגרום לרני לנטוש את השירות הקרבי בעקבות בעיה רפואית.

רני נאלץ לוותר על קרבי ומצטרף ללהקה החדשה - שם הוא פוגש את שירי וגם רוכש חברים חדשים:
שמש פרוסט (דנה עדיני), מוזיקאית מחוננת ומסתורית, חלי בנאי(ענת מגן-שבו) נצר לשושלת בנאי, טל ששון (עידו מוסרי) - חייל קרבי שמתחזה להומו על מנת להתקבל ואלינור שילון (מלי לוי) העשירה והסנובית.

ללהקה מצטרפים לאחר שיכנועים רבים גם תמרה וויס, ארוסה לשעבר הראל (רן בכור) ואפסנאי הבסיס ציון מימון (אלי אלטוניו).את הלהקה מנהל אומנותית הבמאי האגדי שוקי סטאר (עמיקם לוי) ואחראית עליה סרן קרין קורן (נינה קוטלר) המרושעת.

נינט טייב מככבת בחלק משמעותי של העונה השלישית, כשבת דמותה נינט נשלחת לבצע עבודות שירות בלהקה ולשמש כבמאית הלהקה בנוסף לשוקי.

כוכבי העונות הראשונות של "השיר שלנו" מגיחים תכופות להופעות אורח כשהם מגלמים את עצמם.

+ צלם תגובה + הוסף תגובה