חפש באינטרנט
שלום אורח,פתח תיבת דואר ללא הגבלת נפח! קרא דואר 
 וואלה! חוגים  
 וואלה! ראשי 
 וואלה! yes 
עמוד הביתעוד באתר
חברים שלנו - האפליקציה
הורידו את האפליקציה של נוי והדר

החממה 3
עונה חדשה ומסעירה מתמיד

פאודה
צפו בדרמת האקשן העוצמתית והמותחת

אפליקציית ג'ינג'י
אתם ג'ינג'ים?? yes מחפשת אתכם!


קופיקו

קופיקו
קופיקו הוא קוף מגודל מזן חונטוזי, סוג של הכלאה בין שימפנזה לגורילה.

קופיקו הגיע לישראל מחונטוזה שבאפריקה, ארץ לא מוכרת שלא תמצאו אותה במפות או בגוגל, אבל אם להאמין לקופיקו, מדובר בארץ מופלאה שתושביה מאושרים רוב הזמן, והיא מאוכלסת בקופים דומים לקופיקו, וכולם מדברים.

במהותו, קופיקו הוא מין קוף-ילד נצחי. הוא מדבר, אבל לקרוא הוא לא יודע. הוא אחד מבני משפחת לזר, אבל מרגיש קצת מקופח בגלל שתמיד מאשימים אותו בכל דבר שקורה בבית. בדרך כלל הם גם צודקים, כי על אף שהוא כבר חי כמה שנים בין בני אדם, קופיקו לא איבד את הטבע החופשי שלו ואת היכולת התמימה לראות אמיתות משעשעות מבעד למוסכמות חברתיות.

התכונה הבולטת ביותר של קופיקו היא אנרכיזם טוטלי. הוא אמנם מנסה לשלוט בדחפים שלו ולרסן אותם, אבל אלה פורצים תמיד שוב, ובמיוחד כשמדובר בשכנה שושנה שמתעבת את קופיקו ושאיפה חייה היא להחזיר אותו לג'ונגל.

שושנה ואברום, השכנים מלמטה, הם הסובלים העיקריים מתעלוליו של קופיקו, בעוד שנגה לזר הקטנה בת השש היא חברת הנפש הקרובה שלו.

קופיקו גר בבית משפחת לזר כבר כמה שנים, ועל אף שבני המשפחה מנסים לחנך את הקוף, ולפעמים נדמה שהם גם הצליחו, קופיקו מוכיח שוב ושוב שקוף, גם הוא מדבר עברית וגר בפתח תקווה, הוא עדיין קוף.

+ צלם תגובה + הוסף תגובה